Obszar Pomocy

Oferta gabinetu psychologiczno-terapeutycznego:

 1. pomoc psychologiczna, która obejmuje m.in:
  • problemy wieku dojrzewania,
  • konflikty w rodzinie,
  • radzenie sobie w samotności,
  • sytuacje traumatyczne,
 2. psychoterapia indywidualna,
 3. psychoterapia małżeńska,
 4. psychoterapia par,
 5. psychoterapia par,
 6. psychoterapia LGBTQ,
 7. konsultacje online

TERAPIA MAŁŻEŃSKA / TERAPIA PAR

Prowadzimy terapie dla małżeństw oraz par, które w swoich związkach borykają się z przeróżnymi problemami, przez które cierpią wzajemne bliskie, partnerskie relacje. W zaciszu naszych gabinetów, przy udziale doświadczonego terapeuty, mającego sukcesy w terapiach dla par, rozwiążecie Państwo problemy, z jakimi przyszło wam się zmierzyć w waszym związku.

Wspólnie postaramy się nie tylko nazwać je, ale znaleźć drogę do ich rozwiązania. Wypracować kompromis, który nie będzie dawał poczucia klęski, czy przegranej, a będzie satysfakcjonujący dla obu stron.

Nasza terapia małżeńska oraz terapia dla par na nowo przypomni Państwu o istocie waszego związku, opartego na silnym uczuciu i zaufaniu.

Nie obiecujemy, że dzięki terapii już nigdy wasz związek nie natknie się na problemy i nigdy nie dotknie was kryzys. Gwarantujemy jednak, że podczas naszej terapii dla małżeństw, nauczą się Państwo je rozwiązywać i tworzyć udany, obopólnie satysfakcjonujący związek.

Nasza terapia dla par, to przede wszystkim próba znalezienia rozwiązania Państwa problemów, próba odnalezienia rozwiązania, które będzie nie tylko przysłowiowym, ale realnym złotym środkiem, przynoszącym na nowo harmonię do związku i satysfakcję ze związku.

KONSULTACJE I POMOC PSYCHOLOGICZNA

Gdy w naszym życiu zaczyna dziać się źle i nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z naszymi problemami, często stajemy się nieznośni dla otoczenia i dla samych siebie. Brak pomysłu na znalezienie rozwiązania z trudnej sytuacji, poczucie beznadziei, frustracja, gniew, czy całkowita bezsilność mogą dotknąć każdego, niezależnie od jego statusu społecznego, zajmowanego stanowiska, wykształcenia, czy ilości przyjaciół. Bywa, że czujemy się samotni i skrajnie wyczerpani psychicznie, nawet mając obok siebie kochającą rodzinę.

Dlatego też ważne jest, by w sytuacjach takich potrafić zwrócić się po specjalistyczną pomoc. Bez niepotrzebnego wstydu, czy ukrywania tego faktu przed światem.

W naszym gabinecie zapewnimy Państwu konsultacje psychologiczne, które pomogą Wam pokonać wiele problemów natury psychicznej. Dzięki wsparciu profesjonalnej kadry, skutecznie walczyć będą Państwo z problemami typu:

 • obniżenie nastroju,
 • depresja,
 • lęki o przyszłość,
 • trudności w nawiązywaniu bliskich relacji,
 • niska samoocena,
 • kryzysy i urazy, etc.

Dzięki psychoterapii uda się Państwu nie tylko zrozumieć istotę problemu, ale i rozwiązać go i zlikwidować jego podłoże.

Być może wystarczy zaledwie kilka spotkań, by Państwa samopoczucie poprawiło się a życie na powrót cieszyło. Być może konieczne będzie zastosowanie psychoterapii. Najważniejsze jednak zadanie należy do Państwa. To wy musicie wykonać pierwszy krok i przyjść na konsultacje psychologiczne. Reszta, to nasze wspólne działanie, które musi zakończyć się sukcesem.

Zapewniamy dyskrecję i anonimowość.

Polityka prywatności

Aneta Kuśmierczyk - ZnanyLekarz.pl